Müze ve Ören yerleri Kış Saati Uygulaması

Müze ve Ören yerleri Kış Saati Uygulaması

Müze ve Ören yerleri Kış Saati Uygulaması Başladı. Detaylı liste için lütfen tıklayınız.

















İLLER MÜZE ve ÖREN YERLERİ KIŞ
ADANA Adana Arkeoloji Müzesi 08:30 - 17:00
Adana Etnoğrafya Müzesi 08:00 - 17:00
Anavarza Örenyeri 08:00 - 17:00
Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Misis Mozaik Müzesi 08:00 - 17:00
Şar Örenyeri 08:00 - 17:00
ADIYAMAN Adıyaman Müzesi 08:00 - 17:00
Nemrut Örenyeri  
Arsemia Örenyeri  
Sofraz Anıt Mezarı  
Pirin Örenyeri 08:30 - 17:00
Yenikale Örenyeri 08:00 - 17:00
AFYON Afyonkarahisar Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
AKSARAY Aksaray Müzesi 08:00 - 17:00
Ihlara Vadisi Örenyeri 08:00 - 17:00
Manastır Vadisi Örenyeri 08:00 - 17:00
Saratlı Kırkgöz Yeraltı Şehri 08:00 - 17:00
AĞRI Ağrı İshak Paşa Sarayı 08:00 - 17:00
AMASYA Amasya Müzesi 08:00 - 17:00
Amasya / Harşena Kalesi 08:00 - 17:00
Hazeranlar Konağı 08:00 - 17:00
Kralkaya Mezarları ve Kızlar Sarayı Müzesi 08:00 - 17:00
Saray Düzü Kışla Binası Milli Mücadele Müzesi ve Kongre Merkezi 08:00 - 17:00
ANKARA Anadolu Medeniyetleri Müzesi 08:30 - 17:30
Augustus Tapınağı Örenyeri 08:00 - 17:00
Cumhuriyet Müzesi 08:00 - 17:00
Anıtkabir 09:00-16:00
Cumhuriyet Müzesi II. Türkiye Büyük Millet Meclisi Binası 09:00 - 17:00
Devlet Resim ve Heykel Müzesi 08:00 - 17:00
Etnografya Müzesi 08:30 - 17:30
Sulu Mağara (Kırıkkale Keskin)  
Hacıbayram-ı Veli Türbesi  
Gordion Müzesi Tümülüs ve Örenyeri 08:00 - 17:00
Roma Hamamı 08:00 - 17:00
ANTALYA Alanya Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 18:30
Alanya Kalesi 08:00 - 18:30
Alanya Kalesi Ehmedek Örenyeri 08:00 - 17:00
Alanya Müzesi 08:00 - 17:30
Antalya Müzesi 08:00 - 17:00
Arykanda Örenyeri 08:00 - 17:00
Aspendos Örenyeri 08:00 - 17:00
Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Elmalı Müzesi 08:00 - 17:00
Karain Mağarası Örenyeri 08:00 - 17:00
Limyra Örenyeri 08:00 - 17:00
Myra Örenyeri 08:00 - 17:00
Demre Andriake Antik Kenti Likya Uygarlık Müzesi  
Noel Baba Müzesi 08:30 - 17:30
Olympos Örenyeri 08:00 - 17:00
Patara Örenyeri 08:00 - 17:00
Perge Örenyeri 08:00 - 17:30
Phaselis Örenyeri 08:30 - 17:00
Side Antik Kendi Apollon - Athena Tapınağı 08:00 - 17:00
Side Antik Tiyatrosu 08:00 - 17:00
Side Müzesi 08:00 - 17:00
Side Tiyatrosu (Örenyeri) 08:00 - 17:00
Simena Örenyeri 08:00 - 17:00
Syedra Antik Kenti 08:00 - 17:00
Termessos Örenyeri 08:00 - 17:00
Xanthos Örenyeri 08:00 - 17:00
AYDIN Afrodisias Örenyeri 08:00 - 17:00
Alabanda Örenyeri 08:00 - 17:00
Alinda Örenyeri 08:00 - 17:00
Aydın Etnografya, Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Didim Örenyeri 08:30 - 17:30
Karacasu Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Magnesia Örenyeri 08:00 - 17:00
Afrodisias Müzesi  
Milet Müzesi 08:00 - 17:00
Milet Örenyeri 08:00 - 17:00
Nysa (Sultanhisar) Örenyeri 08:00 - 17:00
Priene Örenyeri  
Yörük Ali Efe Evi Müzesi 08:00 - 17:00
BALIKESİR Bandırma Müzesi 08:00 - 17:00
Gönen Açık Hava Müzesi 08:00 - 17:00
Kuva-yi Milliye Müzesi 08:00 - 17:00
Saraylar Açık Hava Müzesi 08:00 - 17:00
Taksiyarhis Anıt Müzesi 08:00 - 17:00
BARTIN Amasra Müzesi 08:00 - 17:00
BATMAN Batman Müzesi 08:00 - 17:00
Hasankeyf Örenyeri 08:00 - 17:00
BAYBURT Bayburt Müzesi  
BİLECİK Bilecik Müzesi 08:00 - 17:00
Söğüt Ertuğrul Gazi Müzesi 08:00 - 17:00
BİTLİS Ahlat Müzesi 08:00 - 17:00
Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
BOLU Bolu Müzesi 08:00 - 17:00
BURDUR Burdur Doğa Tarihi Müzesi 08:00 - 17:00
Burdur Müzesi 08:00 - 17:00
Hacılar Höyük 08:00 - 17:00
KİBYRA Örenyeri 08:00 - 17:00
Kremna Örenyeri 09:00 - 17:00
Sagalassos Örenyeri 08:00 - 17:00
BURSA Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Bursa Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
İznik Müzesi 08:00 - 17:00
Mudanya Mütareke Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Osmanlı Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Şemaki Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Türk İslam Eserleri Müzesi 10:00 - 17:00
ÇANAKKALE Alexandria Troias Örenyeri 08:00 - 17:00
Apollon Smintheion Örenyeri 08:00 - 17:00
Assos Örenyeri 08:00 - 17:00
Çanakkale Müzesi  
Çanakkale Arkeoloji Müzesi 08:30 - 17:30
Kilitbahir Kalesi 08:00 - 17:00
İskenderiye Troiaş Örenyeri  
Troia Örenyeri 08:00 - 17:00
ÇANKIRI Çankırı Müzesi 09:00 - 17:00
ÇORUM Alacahöyük Müzesi ve Örenyeri 08:00 - 17:00
Boğazköy Müzesi 08:00 - 17:00
Boğazköy ÖrenyeriAlacahöyük Milli Parkı  08:00 - 17:00
Çorum Müzesi 08:00 - 17:00
DENİZLİ Atatürk Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Hierapolis (Pamukkale) Örenyeri 08:00 - 17:00
Pamukkale Arkeoloji  Müzesi  
Hierapolis Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Laodikeia Örenyeri 08:00 - 17:00
DİYARBAKIR Cahit Sıtkı Tarancı Evi Kültür Müzesi 08:00 - 17:00
Diyarbakır Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Silvan Atatürk Evi 08:00 - 17:00
Diyarbakır İç kale Müze Kompleksi  
Ziya Gökalp Müzesi 08:00 - 17:00
DÜZCE Düzce Konuralp Müzesi 08:00 - 17:00
EDİRNE Arkeoloji ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Türk İslam Eseleri Müzesi 08:00 - 17:00
ELAZIĞ Elazığ Müzesi  
Arkeoloji ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
ERZİNCAN Erzincan Müzesi  
ERZURUM Erzurum Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Erzurum Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Erzurum Kalesi 08:00 - 17:00
Yakutiye Türk ve İslam Eseleri Müzesi 08:00 - 17:00
ESKİŞEHİR Eskişehir Eti Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Midas Antik Kenti 08:00 - 17:00
Pessinus Örenyeri 08:00 - 17:00
GAZİANTEP Gaziantep Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Gaziantep Kalesi 08:00 - 17:00
Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi 09:00 - 17:30
Hasan Süzer Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Yesemek Açık Hava Müzesi 08:00 - 17:00
GİRESUN Meryem Ana Manastırı  
Giresun Müzesi  
Giresun Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
GÜMÜŞHANE Gümüşhane Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
HATAY Atçana Örenyeri 8:00 - 17:00
St. Simon Manastırı  
Çevlik Örenyeri 08:00 - 17:00
Hatay Arkeoloji Müzesi  
Hatay Müzesi 08:30 - 16:30
St. Pierre Anıt Müzesi 08:00 - 17:00
ISPARTA Antiocheia Örenyeri 08:00 - 17:00
Isparta Müzesi 08:00 - 17:00
Uluborlu Müzesi 08:00 - 17:00
Yalvaç Müzesi 08:00 - 17:00
İSTANBUL Adam Mickeiewickz Müzesi 08:00 - 17:00
Aya İrini Anıt Müzesi 08:00 - 17:00
Ayasofya Müzesi 08:00 - 17:00
Fethiye Müzesi 08:00 - 17:00
Galata Mevlevihanesi Müzesi 08:00 - 17:00
Çinili Köşk Müzesi  
Anadolu Hisarı  
Hisarlar Müzesi (Rumeli Hisarı) 08:00 - 17:00
Eski Şark Eserleri Müzesi  
İslam Bilim ve Teknoloji Müzesi 08:00 - 17:00
İstanbul Arkeoloji Müzeleri 09:00 - 17:00
İstanbul Büyük Saray Mozaikleri Müzesi 09:00 - 17:00
Kariye Müzesi 09:00 - 16:30
Topkapı Sarayı Müzesi 09:00 - 17:00
Topkapı Sarayı Müzesi Harem Dairesi 09:00 - 16:00
Türbeler Müzesi / 117 bağlı türbe bulunmaktadır. 08:00 - 17:00
Türk İslam Eserleri Müzesi 09:00 - 17:00
Yıldız Sarayı Müzesi  
Yıldız Sarayı Cihannüma Köşkü 08:00 - 17:00
İZMİR Agora Örenyeri 08:00 - 17:00
Bergama Akropol Örenyeri 08:00 - 17:00
Bergama Asklepion Örenyeri 08:00 - 17:30
Bergama Kızılavlu (Bazilika) Örenyeri 08:00 - 17:00
Bergama Müzesi 08:00 - 17:00
Birgi Çakırağa Konağı 08:00 - 17:00
Çeşme Müzesi 08:00 - 17:00
Claros Örenyeri 08:00 - 17:00
Ayasuluk  
Efes Müzesi 08:30 - 18:30
Efes Örenyeri 08:00 - 17:00
Efes Örenyeri Yamaçevler 08:00 - 17:00
Eritrai (Ildırı) Örenyeri 08:00 - 17:00
Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
İzmir Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
İzmir Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Klazomenai Antik Kenti 08:00 - 17:00
Ödemiş Müzesi 08:00 - 17:00
St. Jean Anıtı 08:00 - 17:00
Tarih Sanat Müzesi 08:00 - 17:00
Teos Örenyeri 08:00 - 17:00
Tire Müzesi 08:00 - 17:00
KAHRAMANMARAŞ Kahramanmaraş Müzesi 08:00 - 17:00
KARAMAN Karaman Müzesi 08:00 - 17:00
KARS Ani Örenyeri 08:00 - 17:00
Kars Müzesi 08:00 - 17:00
KASTAMONU Kastamonu Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Liva Paşa Konağı Etnografta Müzesi 08:00 - 17:00
KAYSERİ Güpgüpoğlu Konağı Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Kayseri Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Reşit Ağa Konağı  
Kayseri Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Kültepe Örenyeri 08:00 - 17:00
Yeşilhisar Soğanlı Örenyeri 08:00 - 17:00
KIRKLARELİ Kırklareli Müzesi 08:00 - 17:00
KIRŞEHİR Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Kırşehir Müzesi 08:00 - 17:00
Mucur Yeraltı Şehri 08:00 - 17:00
KİLİS Kilis Müzesi 08:00 - 17:00
KOCAELİ Atatürk ve Redif Müzesi 08:00 - 17:00
Av Köşkü Saray Müzesi 08:00 - 17:00
Kocaeli Müzesi / Arkeoloji 08:00 - 17:00
KONYA Akşehir Batı Cephesi Karargahı Müzesi 08:00 - 17:00
Akşehir Nasreddin Hoca Ark. ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Akşehir Taş Eserleri Müzesi  
Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Çatalhöyük Neolitik Antik Kenti 08:00 - 17:00
Ereğli Müzesi 08:00 - 17:00
Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
İnce Minare Med. Taş ve Ah. Es. Müzesi 08:00 - 17:00
Karatay Müzesi 08:00 - 17:00
Konya Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Mevlana Müzesi 08:00 - 17:00
KÜTAHYA Aizonai Örenyeri 08:00 - 17:00
Kütahya Arkeoloji Müzesi  
Çini Müzesi 08:00 - 17:00
Kossouth Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Kütahya Müzesi 08:00 - 17:00
MALATYA Arkeoloji ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Aslantepe Örenyeri 09:00 - 19:00
Atatürk Anı Evi ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Beşkonaklar Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
MANİSA Aigai Örenyeri 08:00 - 17:00
Akhisar Müzesi ve Akhisar Tepe Mezarlığı 08:00 - 17:00
Manisa Müzesi  
Alaşehir - St.Jean Kilisesi 08:00 - 17:00
Manisa Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Sardes Gynasium (Sinagog) Örenyeri Sardes ARtemis Tapınağı 08:00 - 17:00
MARDİN Mardin Müzesi 08:00 - 17:00
MERSİN Alahan Manastırı 08:00 - 17:00
Anamorium Örenyeri 08:00 - 17:00
Anamur Müzesi 08:00 - 17:00
Astım Mağarası 08:00 - 17:00
Ayatekla Örenyeri 08:00 - 17:00
Cennet-Cehennem Örenyeri 08:00 - 17:00
Gözne Kalesi 08:00 - 17:00
Kanlı Divane Örenyeri 08:00 - 17:00
Kız Kalesi (Denizkalesi, Kara Kalesi, Plaj) 08:00 - 17:00
Mağmure Kalesi 08:00 - 17:00
Mersin Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Narlıkuyu Mozaik Müzesi 08:00 - 17:00
Silifke Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Silifke Müzesi 08:00 - 17:00
Mersin Müzesi / Arkeoloji ve Etnografya Müzesi  
Soloi-Pompeiopolis (Viranşehir) 08:00 - 17:00
St.Paul Anıt Müzesi 08:00 - 17:00
St.Paul Kuyusu 08:00 - 17:00
Tarsus Müzesi 08:00 - 17:00
Uzuncaburç Örenyeri 08:00 - 17:00
Yumuktepe Höyük 08:00 - 17:00
MUĞLA Amintas Kaya Mezarı 08:00 - 17:00
Beçin Kalesi ve Örenyeri 08:00 - 17:00
Bodrum Antik Tiyatrosu 08:00 - 17:00
Bodrum Mausoleion Anıt Müzesi 08:00 - 17:00
Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Damlıboğaz Örenyeri 08:00 - 17:00
Euromos Örenyeri 08:00 - 17:00
Fethiye Gemiler Adası 08:00 - 17:00
Fethiye Müzesi 08:00 - 17:00
Gümüşkent Anıtı 08:00 - 17:00
Herakleia Örenyeri 08:00 - 17:00
İassos Balık Pazarı Açık Hava Müzesi 08:00 - 17:00
Kadyanda Antik Kenti 08:00 - 17:00
Kaunos Örenyeri 08:30 - 17:00
Kayaköy Örenyeri 08:30 - 17:00
Knidos Örenyeri 08:30 - 19:00
Labranda Örenyeri 08:00 - 17:00
Lagina Örenyeri 08:00 - 17:00
Letoon Örenyeri 09:00 - 20:00
Marmaris Müzesi 08:00 - 17:00
Milas İassos Örenyeri 08:00 - 17:00
Gümüşkesen Anıtı örenyeri  
Milas Müzesi 08:00 - 17:00
Muğla Müzesi 08:00 - 17:00
Pınara Örenyeri 08:00 - 17:00
Sedir Adası 08:00 - 18:00
Stratonikeia Örenyeri 08:00 - 17:00
Tlos Örenyeri 08:00 - 17:00
Zeki Müren Sanat Müzesi 08:00 - 17:00
NEVŞEHİR Çavuşin Örenyeri (Çavuşin Kilisesi) 08:00 - 17:00
Derinkuyu Yeraltı Şehri 08:00 - 17:00
El Nazar Kilisesi 08:00 - 17:00
Göreme Açık Hava Müzesi (Göreme Örenyeri) 08:00 - 17:00
Göreme Açıkhava Müzesi  08:00 - 17:00
Karanlık Kilise  
Gülşehir - St.Jean Kilisesi 08:00 - 17:00
Gülşehir Açık Saray Örenyeri 08:00 - 17:00
Hacıbektaş Arkeoloji ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Hacıbektaş Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Hacıbektaş Müzesi 08:00 - 17:00
Kızlar Manastırı  
Kaymaklı Yeraltı Şehri 08:00 - 17:00
Mazı Yeraltı Şehri 08:00 - 17:00
Nevşehir Müzesi 08:00 - 17:00
Özkonak Yeraltı Şehri 08:00 - 19:00
Nikilos Manastırı  
Tatlarin Yeraltı Şehri 08:00 - 17:00
Ürgüp Müzesi 08:00 - 17:00
Zelve Örenyeri 08:00 - 17:00
NİĞDE Gümüşler Manastırı ve Yeraltı Şehri  
Niğde Müzesi 08:00 - 17:00
ORDU Ordu Müzesi 09:00 - 19:00
OSMANİYE Karatepe Aslantaş Müze ve Örenyeri 08:00 - 17:00
Kastabala Örenyeri 08:00 - 17:00
RİZE Rize Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Rize Müzesi 08:00 - 17:00
SAKARYA Sakarya Müzesi 08:00 - 17:00
SAMSUN Bafra Müzesi 08:00 - 17:00
Gazi Müzesi 08:00 - 17:00
Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
SİNOP Sinop Müzesi 08:00 - 17:00
Sinop Arkeoloji Müzesi  
Aslantorunlar Etnografya Müzesi  
Tarihi Sinop Cezaevi 08:00 - 17:00
SİVAS Şarkkışla Aşıkveysel Müzesi 08:00 - 17:00
Sivas Arkeoloji Müzesi 09:00 - 19:00
ŞANLIURFA Göbeklitepe Örenyeri 08:00 - 17:00
Haleplibahçe Mozaik Müzesi 08:00 - 17:00
Harran Örenyeri 08:00 - 17:00
Şanlıurfa Kalesi 08:00 - 17:00
Şanlıurfa Müzesi 08:00 - 17:00
TEKİRDAĞ Muratlı Atatürk Evi Müzesi 08:00 - 17:00
Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
TOKAT Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Tokat Latifoğlu Konağı 08:00 - 17:00
Sebastopolis Örenyeri  
Tokat Müzesi 08:00 - 17:00
TRABZON Sümela Manastırı 08:00 - 16:00
Küçükayvasıl (St. Anna) Klisesi  
Trabzon Ayasofya Müzesi 08:00 - 17:00
Trabzon Müzesi (Kostaki Konağı) 08:00 - 17:00
UŞAK Arkeoloji Müzesi 08:00 - 17:00
Atatürk ve Etnografya Müzesi 08:00 - 17:00
Blaumdus Örenyeri 08:00 - 17:00
Selçikler Örenyeri 08:00 - 17:00
VAN Akdamar Anıt Müzesi 08:00 - 17:00
Çavuştepe Kalesi 08:00 - 17:00
Van Hoşap Kalesi 08:00 - 17:00
Van Kalesi 08:00 - 17:00
Van Müzesi 08:00 - 17:00
YOZGAT Yozgat Müzesi 08:00 - 17:00
ZONGULDAK Cehennemağzı Mağaraları 08:00 - 17:00
Karadeniz Ereğli Müzesi 08:00 - 17:00