ARO’da Sohbet Günleri

ARO’da Sohbet Günleri

Uzun bir aradan sonra “ARO’da Sohbet Günleri” söyleşi/konferans programımızın ilkini dün (1 Haziran 2016) gerçekleştirdik. Değerli hocamız Prof. Dr. Gül IŞIN’a “Likya ve Likyalılar” konulu söyleşi programı için ve katılım sağlayan, ilgi gösteren tüm üyelerimize gönülden teşekkür ediyoruz.Sevgili sohbet dostları,

Uzun bir aradan sonra  “ARO’da Sohbet Günleri” söyleşi/konferans programımızın ilkini dün (1 Haziran 2016) gerçekleştirdik. Değerli  hocamız Prof. Dr. Gül IŞIN’a “Likya ve Likyalılar” konulu söyleşi programı için  ve katılım sağlayan, ilgi gösteren tüm üyelerimize gönülden teşekkür ediyoruz.

Düzenlediğimiz konferanslar için kullandığımız ARO Lokali’nin fiziki şartları gereği kontenjanımız sınırlıdır. Lütfen önümüzdeki  söyleşi/konferans programlarına katılım için  yerinizi ayırttırmak üzere sekretaryamızla irtibata geçiniz.

Değerli meslektaşlar, içinde bulunduğumuz  kriz sürecinde birçok meslektaşımız olası bir iç turizm hareketliliğinde yerli turizm gruplarına hitap etmek isteyecektir. Bu amaçla daha öncede belirttiğimiz gibi Haziran ayı süresince Çanakkale, Karadeniz/Batum, Eskişehir/Kütahya destinasyonları ile ilgili  görsel sunumlu teorik bilgi içeren söyleşilerimiz devam edecektir.

 

8 Haziran 2016

 

“Rehber gözüyle Çanakkale ve Tarihi Yarımada” konulu söyleşi Yavuz Ali SAKARYA hocamızın  görsel ve teorik  sunumuyla  birlikte Tarihi Yarımada Turu tadındaki sohbete davetlisiniz ..

 

Yer : ARO Lokali

Saat : 15:00

 

NOT : Kontenjanımız sınırlıdır. Lütfen Sekretaryamızdan yerinizi ayırttırınız. 

ARO Sekretarya : 02423111130