Karadeniz – Batum Uygulamalı Eğitim Turu

Karadeniz – Batum Uygulamalı Eğitim Turu

"Karadeniz-Batum Eğitim Gezisi"Değerli Üyelerimiz,

Turizmde yaşanan kriz sebebiyle yerli gruplar ile çalışmayı hedefleyen üyelerimize yönelik Haziran ayı içinde ilkini gerçekleştirdiğimiz Karadeniz-Batum eğitim gezimiz oldukça beğeni almıştır. Karadeniz turlarına olan yoğun ilgi ve yaklaşmakta olan Kurban Bayramının da 9 gün tatil edileceği gerçeği, bizi sizlerden gelen yoğun talep nedeniyle "Karadeniz-Batum Eğitim Gezisi" ni 2. defa uygulamaya teşvik etti. Söz konusu eğitim gezisini alternatif yerli piyasasında çalışmayı düşünen ve kendisini bu doğrultuda hazırlamak isteyen üyelerimize yönelik 12-19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Eğitim gezisine katılmak isteyen üyelerimizin rezervasyon yaptırmalarını rica ederiz.

SON DÖRT KİŞİLİK KONTENJAN KALMIŞTIR.

ARO üyesi rehberlere özel
2 kişilik odalarda kişi başı fiyatı 890 TL. (Haziran ayındaki ilk gezimize Ramazan münasebeti ile otel konaklama ücretleri daha uygun alınmıştır)
Ücrete dahil hizmetler:
- 2014 model 46 kişilik Temsa Safir otobüs

- Yarım pansiyon 5 gece, 3-4-5 yıldız otellerde konaklama

- Rehberlik hizmeti

Ücrete dahil olmayan Hizmetler:
- Öğle yemekleri
- Yayla turları

- Yurt dışı gümrük harcı (16 TL)

Bilgi ve Rezervasyon: 0242 311 11 30

 

                                    ARO KARADENİZ – BATUM UYGULAMALI EĞİTİM TURU

1. GÜN 12/08/2016

          Saat 20:00’de ARO önünde hareketle Afyon üzerinden Kastamonu’ya varış.

2. GÜN 13/08/2016

          Kahvaltı molasından sonra Kastamonu Şehir merkezi – Valilik Binası – Şerife Bacı Anıtı – Nasrullah Külliyesi ziyaretinden sonra Sinop’a varış. Sinop’ta alınan öğle yemeğinden sonra Samsun’a varış, akşam yemeği ve Samsun’da konaklama.

3. GÜN 14/08/2016

         Samsun Atatürk Anıtı – İlk adım(Tütüncü) İskelesi ve Bandırma Vapuru ziyaretinden sonra Amazonlar diyarı Terme’de kısa bir mola  sonrası Ünye , Fatsa üzerinden Ordu’ya varıyoruz. Ordu Boztepe’ye Teleferik ile çıktıktan sonra Giresun’a doğru yol alıyoruz.

         Giresun Kalesi’ni panoramik gördükten sonra Akçaabat’ta öğle yemeği alıyoruz. Trabzon  Ayasofya Camii – Telkari atölyesi – Atatürk Köşkü sonrası Trabzon’da konaklama.

4. GÜN 15/08/2016  

        Kahvaltıdan sonra Maçka Altındere Milli Parkı ve Sümela Manastırında fotoğraf molası sonrası 1550 m. Rakımlı Karaca Mağarasını ziyaret ediyoruz. Sürmene’de Memiş Ağa Konağı ziyareti sonrası Uzungöl’de öğle yemeği ve Demirkapı Yaylası turuna(ekstra) çıkıyoruz. Konaklama için Rize’ye hareket.

5. GÜN 16/08/2016

         Kahvaltıdan sonra Çat Vadisinde bulunan Fırtına Deresi – Ayder Yaylası – Zilkale ve Palovit Şelalesi (ekstra) uygulamalı ziyaretten sonra Sarp sınır kapısına varıyoruz. Gümrük işlemlerinden sonra Gürcistan’a geçiş ve Batum’da  konaklama.

6. GÜN 17/08/2016

        Batum’da otelde alınan kahvaltı sonrasında,  Avrupa Meydanı – Piazza Meydanı – Küçük Botanik Bahçesi – Gönye Kalesi – Orta Camii ziyareti ve Türkiye’ye dönüş. Dönüş istikametimizde,  Arhavi’de bulunan 100 m. yükseklik ile doğu Karadeniz’in en yüksek şelalesi Mençuna Şelalesi’nde doğa yürüyüşü gerçekleştiriyoruz ve   Rize bezi fabrikası ziyaretinden sonra, Trabzon’da konaklama.

7. GÜN 18/08/2016   

         Trabzon’dan hareketle Samsun üzerinden Tarihi Amasya şehrinde yapacağımız ziyaret sonrasından sonra  artık dönüş yolundayız. Fotoğraf galerimizi muhteşem görsellerle süsledikten sonra Antalya’ doğru hareket ediyoruz.

NOT: Hava muhalefeti veya teknik sebeplerle programda değişiklikler olabilir