KARADENİZ EĞİTİM GEZİSİ 12 Mayıs 2019

KARADENİZ EĞİTİM GEZİSİ 12 Mayıs 2019KARADENİZ EĞİTİM GEZİSİ  12 Mayıs 2019

 

1. GÜN: 12 Mayıs 2019 Saat 23:45 Antalya ARO önünde buluşma ve Eskişehir'e hareket. Alacağımız kahvaltıdan sonra Odunpazarı, Kurtuluş Müzesi ve Balmumu Heykel Müzesi ve Kurşunlu Kulliyesi ziyaret edilip Öğle yemeğine geçiyoruz. Sazova Bilim ve Deney Parkı’nda Sualtı Dünyası ve Hayvanat bahçesini ziyaret ettikten sonra Ankara'ya hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Ankara'da.

2. GÜN: 13 Mayıs Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi ve Anıtkabir ziyaretlerinden sonra Amasya’ya doğru yol alıyoruz. Ferhat ile Şirin anıtı, 2. Beyazıt Külliyesi, Yeşilırmak ve Arkeoloji Müzesini ziyaret ettikten sonra geceyi Amasya’da geçirmek üzere otelimize geçiyoruz.

3. GÜN: 14 Mayıs Kahvaltıdan sonra Samsun'a ulaşıyoruz. Atatürk Anıtı ve Bandırma Vapurunu ziyaret ettikten sonra Ordu istikametine doğru yol alıyoruz. Boztepe’den güzel Ordu'yu seyrettikten sonra yolumuzun üzerinde ki Giresun kalesini panoramik olarak görüyor ve Trabzon'da konaklıyoruz. Karadeniz gecesi için program ekstra olacaktır.

4. GÜN: 15 Mayıs Sümela Manastırını panoramik görüp, Altındere Milli parkından Uzungöl’e doğru yol alıyoruz. (Talep olması halinde ,Karester yaylasına minibüsler ile çıkılacaktır. Extra). Öğle yemeği modlarından sonra rotamız Ayder yaylası ve Zilkale olacaktır (ekstra). Konaklama Rize bölgesinde olacaktır.

5.GÜN: 16 Mayıs Rize’den hareketle Sarp sınır kapısından Batum’a geçiyoruz. Yarım günlük Batum turumuzu, öğleden sonra Borçka Karagöl ile süslüyoruz ve konaklamayacağımız Otele varmak üzere Trabzon’a hareket ediyoruz.

6.GÜN : 17 Mayıs Artık Antalya’ya dönüş yolundayız ve yol üzerinde bulunan Sürmene Bıçakları, Rize bezi, Çay fabrikası vb. Alışverişlerimizi yaptıktan sonra Antalya'ya dönüyoruz
 
En az katılımcı sayısı 30 kişidir.
Ücrete 5 gün dört yıldızlı otelde yarım pansiyon konaklama, ulaşım ve rehberlik hizmeti dahildir.
Öğle yemekleri ve ek yayla turları fiyata dahil değildir.
Programda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Kesin kayıt yapılması zorunludur. Son kayıt tarihi 07 Mayıs 2019
Fiyat                                     : 1500 TL
Single oda farkı                  :   400 TL

Bilgi ve rezervasyon: 02423111130