Genel Kurul Daveti

Değerli üyemiz,
Bildiğiniz üzere 4. Olağan Genel Kurulu; 1. Muratpaşa İlçe Seçim Başkanlığı onayı ile çoğunluk aranmaksızın 25 Aralık 2021 tarihinde saat 09:00’da Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. 
 
Oy kullanabilecek üyelerimizin listesi www.aro.org.tr web sayfamızda yayınlanmıştır. Genel Kurula katılımda bulunacak üyelerimizin yanlarında mutlaka kimlik kartı bulundurmaları zorunludur.

Mesleğe sahip çıkma noktasında beklentimiz Genel Kurul günü salonda bulunmanız yönündedir. Yine de acil veya işlerinden dolayı gelemeyecek üyelerimiz için seçim saati 14:00 – 1700 arası olarak öngörülmektedir.

Not: 25 Aralık Cumartesi günü Alanya, Manavgat, Side ve Antalya merkezden ulaşım için araç tahsis edilecektir. Hareket noktaları ve saatleri daha sonra duyurulacaktır.
Genel Kurul gündemi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 
GÜNDEM
 1. Açılış
 2. Başkanlık Divanının Teşekkülü
 3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması
 4. Başkanlık Divanı’na Tutanakları imzalama yetkisinin verilmesi
 5. Yönetim Kurulu Faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi
 6. Denetim kurulu raporunun okunması ve müzakeresi
 7. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası
 8. Yeni dönem çalışma programı ile bu program içinde yer alacak çalışmaların ve tahmini bütçenin görüşülmesi, kabulü veya reddi
 9. Yönetim ve Denetim Kurulu karar defteri ve oda muhasebe defterlerinin kapatılmasının kabulüne veya reddine
 10. Aylık Huzur Haklarının belirlenmesi
 11. Oda adına; gayri menkul için finansman sağlamak üzere kredi alma ve kullanma yetkisinin Yönetim Kurulu’na  verilmesine
 12. Dilek ve temenniler
 13. Seçimler ve Kapanış