Karadeniz Eğitim Gezisi

ARO ÜYELERİNE ÖZEL KARADENİZ – BATUM UYGULAMALI EĞİTİM GEZİSİ (2017)

 1. GÜN 09/06/2017
  Saat 19:00’da ARO önünde hareketle Afyon üzerinden Kastamonu’ya varış.
 2. GÜN 10/06/2017
  Kahvaltı molasından sonra Kastamonu Şehir merkezi – Valilik Binası – Şerife Bacı Anıtı – Nasrullah Külliyesi ziyaretinden sonra Sinop’a varış. Sinop’ta alınan öğle yemeğinden sonra Tarihi Sinop Cezaevi’ni ziyaret ediyoruz. Samsun’da akşam yemeği ve konaklama.
 3. GÜN 11/06/2017
  Samsun Atatürk Anıtı – İlk adım(Tütüncü) İskelesi ve Bandırma Vapuru ziyaretinden sonra Amazonlar diyarı Terme’de kısa bir mola sonrası Ünye , Fatsa üzerinden Ordu’ya varıyoruz. Ordu Boztepe’ye Teleferik ile çıktıktan sonra Giresun’a doğru yol alıyoruz.
  Giresun Kalesi’ni panoramik gördükten sonra Akçaabat’ta öğle yemeği alıyoruz. Konaklama Sürmene-Trabzon’da.
 4. GÜN 12/06/2017
  Altındere Milli Parkı ve Sümela Manastırı panoramik ziyaret ediliyor. Ayasofya Camii – Telkari atölyesi – Atatürk Köşkü ziyaretinden sonra Sürmene Bıçak Sanayi ve Çay fabrikası anlatımlı bilgi alındıktan sonra Uzungöl ziyareti ve Demirkapı Yaylası (ekstra) ziyaretçilere görsel bir şölen sunacaktır. Çayeli’nde konakalma.
 5. GÜN 13/06/2017
  Kahvaltıdan sonra Fırtına Deresi – Ayder Yaylası – Zilkale ve Palovit Şelalesi (ekstra) uygulamalı ziyaretten sonra Otobüs ile Sarp sınır kapısına varıyoruz. Gümrük işlemelerinden sonra Batum’a geçiyoruz. Avrupa Meydanı – Piazza Meydanı – Küçük Botanik Bahçesi – Gönye Kalesi – Orta Camii ziyareti ve öğle yemeğinden sonra Batum’da konaklama. (Kimlik kartı veya pasaport ile geçiş )
 6. GÜN 14/06/2017
  Otelden ayrılıp, Batum uygulamalı ziyaretinden sonra Artvin Borçka’da bulunan Tabiat harikası Karagöl’ü ziyaret ediyoruz. (Borçka-Karagöl transfer ekstra). Arhavi’den hareketle, Karadeniz’in en yüksek şelalesi (100m.)Mençuna’ya doğru doğa yürüyüşü yapıyoruz. Konaklama için Trabzon’a varıyoruz.
 7. GÜN 15/06/2017
  Artık dönüş yolundayız, Şehzadeler şehri Amasya’yı ziyaret ettikten sonra Fotoğraf galerimizi muhteşem görsellerle süsledikten sonra Antalya’ doğru hareket ediyoruz.

En az katılımcı sayısı 30 kişidir.
**Kişi başı 850 TL. Single Oda Farkı 250 TL
Rehberlik hizmeti Cafer BABAEKER tarafından verilecektir.
Fiyata dahil olan hizmetler; 5 Gece HB Konaklama – 2015 model 46 kişilik Otobüs – Seyahat Sigortası *** Dahil olmayan hizmetler; Zilkale , Uzungöl, Karagöl, Mençuna Şelalesi transferleri (ortalama 75TL.)
**** Sürpriz çekiliş ve hediyeler. Ayrıca Karadeniz gece eğlence mekanları tanıma imkanları.
Bilgi ve Rezervasyon: 0242 311 11 30Bir cevap yazın