Uzmanlaşma Eğitimi Programı

Botanik, biyolojik çeşitlilik ve turizm coğrafyası ve yürüyüş rotaları konularında eğitim verilecektir. Eğitim sonrası yapılacak sınavda başarılı olanların ?Uzmanlaşma sertifikası? sicil kayıtlarına eklenecektir. 

Antalya Orman Bölge Müdürlüğü ile yürütülmekte olan ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Alternatif Turizmin Geliştirilmesi Mali Destek Programı  ?Antalya, Akseki ve İbradı Bölgesinde Alternatif Turizm Olarak: Botanik Turizmi? projesi kapsamında botanik tur yürüyüş güzergâhları tespit edilmiş, bölgede botanik turizme hitap edecek yayınlar hazırlanmaktadır.

 

               Proje iştirakçisi olarak ilgili bölgede gerekli eğitimi sağlamak amacıyla paydaşı olduğumuz kurum ile üyelerimize Antalya Rehberler Odası toplantı salonunda botanik, biyolojik çeşitlilik ve  turizm coğrafyası ve yürüyüş rotaları konularında  eğitim verilecektir. Eğitim sonrası yapılacak sınavda başarılı olanların ?Uzmanlaşma sertifikası? sicil kayıtlarına eklenecektir.

 

               Eğitim süresi 1 hafta ve en az katılım 12 kişi en fazla25 kişi olabilecektir. Program 1- 4 Haziran hafta içi 17:30 ? 19:30 saatleri arasında verilecektir. Teorik eğitim sonrası 5-6 Haziran tarihlerinde bölgede konaklamalı uygulama eğitim gezisi yapılacaktır. 9 Haziran 16:30 sınav yapılacaktır. Son kayıt tarihi 28 Mayıs 2015 mesai bitimine kadardır.

 

Eğitim Programı ücretsizdir. Kayıtlarda öncelik üyelerimize ait olup, üyemiz olmayan meslektaşlarımız da katılabilir.

Dilekçelerinizi mail, faks veya elden ulaştırabilirsiniz

Mail: aroantalya@gmail.com

Faks: 0242 322 91 75

 

Örnek dilekçe aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

                1-6 Haziran 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan ?Antalya, Akseki ve İbradı Bölgesinde Alternatif Turizm Olarak: Botanik Turizmi? uzmanlaşma eğitimine kaydımın yapılması hususunda gereğini arz ederim.

 

Adı Soyadı          :

Tarih                     :

Ruhsat No          :

İmza                      :Bir cevap yazın